Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Recrutam soferi profesionisti pentru transport pe comunitate pentru o companie de transport din Belgia . Tarile tranzitate sunt : Belgia , Germania, Franta, Italia, Spania Se transporta : lichide, solventi, azotat, produse chimice, ciment Se lucreaza 6 saptamani si 2 saptamani acasa Biletele de avion sunt platite de companie dus intors. Salariul brut este de 3000 euro si net 2500 euro pe luna. Cei interesati ne pot suna pentru a se programa la interviu si la testul practic care poate avea loc in Constanta sau la sediul firmei in Belgia /

Cerinte

-minim 3 ani experienta pe tir -Limba engleza/ sau franceza/ sau germana la nivel de conversatie . Experienta pe cisterne reprezinta un avantaj . -ADR ul este obligatoriu! TESTUL PRACTIC SE VA DA IN CONSTANTA PE DATA DE 03 noiembrie 2017 ! Ptr programari va rog sa ma contactati telefonic . Testarile si interviurile se vor da cu un tester autorizat de la companie.

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai