Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -H.R. Agency recruteaza candidati pentru posturile de soferi profesionisti in Canada, Quebec(langa Montreal). Candidatii trebuie sa aibe experienta pe un post similar minim doi ani si sa detina permis de conducere categoriile : B,C,E. Vor avea in dotare camioane (include tractiune- remorca cu mai multe axe) si vor efectua curse lungi. Salarizarea : 21,35 dolari canadieni / ora cu o garantie a salariilor de 2500 dolari canadieni pe luna. Se ofera suport din partea angajatorului pentru cazare. Se incheie contract de munca pe perioada de 1 an. Angajatorul programeaza interviurile la ambasada in vederea obtinerii vizei.

Cerinte

Candidatii trebuie sa detina permis de conducere categoriile B,C,E. Experienta de munca pe un post similar este necesara. Candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza sau limba franceza cel putin la nivel mediu. - seriozitate - capacitate de adaptare la specificul programului de lucru - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

15 pozitii disponibile 64 persoane au aplicat deja