Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti pasionat de condus si esti disponibil pentru plecare in Franta pe 27 august? Daca esti un candidat responsabil, onest, harnic si perseverent, asteptam cv-ul tau. Pentru cele 2 posturi disponibile principalele responsabilitati sunt: Participa la incarcarea marfii in mijloacele de transport si aprovizioneaza santierele cu nisip, piatra, tevi si alte materiale de constructie; Respecta rutele de transport si livreaza marfa pe santiere; Asigura integritatea marfurilor transportate; Raspunde de utilizarea corespunzatoare a autovehiculului vor conduce camioane bena tip 6x4 8x4 (basculanta/autobasculanta) sau cap tractor cu remorca (44T); Lucreaza in echipa cu colegii francezi, iar cand nu au de adus marfuri pe santiere vor lucra impreuna cu ceilalti ca si muncitori la montarea tevilor de canalizare si apa, sapat, nivelat, etc. Beneficii Salarizare bruta de 1800 euro/luna + o masa calda pe zi; Transportul asigurat Romania- Franta la inceput si sfarsit de misiune (130€/drum); Cazare Gratuita pe toata durata misiunii si transport local decontat.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job Sofer profesionist – minim 3 ani experienta; Permis de conducere categ B,C,E, atestat FIMO sau FCO, card tahografic sofer sau tahograf digital; Limba franceza conversational, deoarece candidatii vor sustine un interviu telefonic inainte de plecare; Disponibilitate la efort fizic pentru manipularea marfii si pentru diferite lucrari pe santiere; Experienta in transportul materialelor de constructii reprezinta un avantaj; Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja