Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate cauta soferi profesionisti in Anglia -categoria C+E. Se lucreaza in regim multi-drop si munca va include: - asistarea la incarcarea si descarcarea vehiculelor - preluarea comenzilor si livrarea materialelor catre depozit ( uneori sunt necesare ture de sambata) Salarizarea este intre 10 - 10.5 lire pe ora cu ore suplimentare intre 12.5- 15 lire pe ora. NU SE PERCEPE COMISION PENTRU ACEASTA OFERTA! Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de un broker imobiliar din Marea Britanie contra cost. Cazarea pe saptamana va fi intre 60-75 lire pe saptamana cu utilitati incluse.

Cerinte

Se solicita candidati care sa fie in forma fizica buna deoarece va fi nevoie la incarcarea si descarcarea camioanelor si a tirurilor cu remorca. - Limba engleza nivel avansat -Card tahograh, CPC - Carnet de soferi C+E Se solicita candidatilor seriozitate, rabdare, rezistenta la stres si capacitate de a se adapta intr-un mediu rapid, mereu in miscare - Disponibilitate de a lucra pe timp de noapte

30 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja