Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client important din Anglia cautam soferi de TIR pentru transportul si livrarea de produse alimentare pe teritoriul tarii. Conditii salariale: minim 1400 lire/luna net ( echivalent a 1900 de euro) Salariu poate creste in functie de orele suplimentare si de productivitatea angajatului. Numarul de ore lucratoare/4 saptamani: 200 ore Locatia:UK Experienta necesara: minim 1an experineta pe o pozitie similara Responsabilitati: -transportul produselor alimentare lichide pe cisterna in Anglia -livrarea produselor alimentare catre clienti -mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii -trasportarea si livrarea produselor in conditii optime Bonus de pana la 85 lire pe saptamana, daca se indeplinesc indicatorii KPIs Programul de lucru: 6 saptamani in Anglia cu 1 saptamana acasa Transportul este asigurat GRATUIT cu avionul de fiecare data cand se pleaca si se intoarce acasa Este pusa la dispozitie cazare asigurata de catre angajator, GRATUIT. In principiu se ajunge zilnic la cazare, deci doar in mod exceptional se va dormi in cap-tractor. Training asigurat gratuit! Interviurile vor avea loc fata in fata cu angajatorul, la Tg. Mures!

Cerinte

CERINTE experienta relevanta pe o pozitie similara, minim 1 an licenta ADR pt cisterna reprezinta un avantaj limba engleza: nivel comunicativ profesionalism persoana curata si stilata/eleganta Limbi straine: engleza – nivel mediu Educatie: Studii liceale

9 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja