Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

RECRUTĂM ŞOFERI PROFESIONIŞTI PENTRU O FIRMĂ ANGAJATOARE DIN AUSTRIA! Angajare directă în Austria cu forme legale! Comision zero! Fără tarif de mediere! Tipuri de camioane disponibile: - Tandem - Cu Remorcă - Trailer - Prelată - Camion cu macara - Autobasculantă - Betonieră - Şoferi pe autobuz. BENEFICIILE ANGAJATULUI: - loc de muncă sigur şi stabil - contract de muncă nedeterminat cu forme legale direct în Austria - drepturi depline în Austria - salariile sunt cuprinse între 1800 - 2500 Euro NET/lună - cazare asigurată contra-cost (se plăteşte de către angajat) - asigurare medicală. *NU IMPUNEM TRANSPORT! PLECĂRILE SE FAC PE CONT PROPRIU!

Cerinte

CERINŢELE ANGAJATORULUI: - permis conducere C şi/sau CE - Modul C95 - Transport marfă - Atestat transport persoane (în cazul autobuzului) - Card tahograf valabil până în 2018 - ADR (dacă e cazul) - atestat conducere macara (în cazul camionului cu macara!)

20 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai