Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam soferi de camion, detinatori ai categoriilor de permis C+E, pentru o renumita companie din Danemarca, cu filiala in Romania. Se transporta marfa in toata Europa, pe cele mai noi si moderne camioane. Beneficii: -Contract pe perioada nedeterminata-angajarea se face in Romania -Salariul de 1500 de euro, iar turele de noapte se platesc suplimentar -Biletul de avion este platit de angajator -Programul de lucru este de 8 saptamani pe camion si 3 saptamani concediu platit -Timpul de lucru este in conformitate cu reglementarile UE -Se lucreaza pe camion, iar timpul de odihna se face in unul dintre centrele speciale de odihna din Europa (nu se doarme in cabina). Aceasta cazare este gratuita si echipata. -Echipament oferit gratuit: jacheta, vesta, incaltaminte -Training gratuit la angajare -Se ofera sistenta tehnica 24 de ore in orice problema de serviciu -Asigurare medicala

Cerinte

Cerinte: -Nu se cere experienta, dar se sustine un test practic de condus in Romania -Respectarea timpului regulamentar de conducere/ odihna -Atitudine pozitiva si serviabila fata de client -Comportament respectuos in general -Nu se cer cunostinte de limba straina, insa limba Engleza, Franceza sau Rusa la nivel minim conversational reprezinta avantaj -Atestat Profesional=Drivers Professional Certificate (DQC) -Card tahograf -Certificat ADR

100 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja