Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Recrutam soferi profesionisti (LGV 1) pentru o companie internationala, specializata in produse lactate, din Anglia, zona Westbury, Wiltshire. Se lucreaza pe camioane pentru transportarea produselor lactate in mediul rural din S-V Angliei sau pe camioane cu cisterne pentru tranportarea produselor pe tot teritoriul Angliei. Beneficii: --salariul este cuprins intre £2400-£3600 pe luna, plata se face cu £10.00 – £15.00 pe ora, in functie de experienta -se lucreaza in ture de 10-12 ore pe zi -turele se fac prin rotatie, 5 zile pe saptamana, ture de zi si de noapte -se ofera training gratuit -cazarea nu este oferita, insa angajatorul ofera asistenta in gasirea unei locuinte in apropierea locului de munca

Cerinte

Cerinte: -permis de conducere CE -atestat de sofer profesionist -card tahograf -experienta relevanta de minim doi ani constituie un avantaj -varsta minima de 25 de ani -cunostinte de limba engleza, la nivel comunicativ

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai