Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem nevoie de soferi profesionisti, cu experienta, pentru posta germana. Se conduce un camion de 12 tone + remorca pe 2 axe. Suntem interesati doar de candidati care doresc sa lucreze pe termen lung, eventual nedeterminat. Se ofera beneficii finaciare, intr-o companie de renume. Oferim: - Contract de munca cu norma intreaga; - Excelente oportunitati de formare pe plan profesional; - Pachete salariale motivante Suport pentru: - toata perioada de interviuri; - formalitati de angajare si relocare; - acomodarea la noul loc de munca. TARIFUL DE MEDIERE SE PERCEPE DIN PRIMUL SALARIU ! VOR PRIMI ATENTIE DOAR CV-URILE CANDIDATILOR CARE CORESPUND CERINTELOR MAI SUS MENTIONATE. VA MULTUMIM PENTRU INTELEGERE!

Cerinte

- experienta in domeniu; - cunostinte de limba germana, la nivel de minima conversatie; - disponibilitate de munca peste program; - flexibilitate si adaptabilitate.

5 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja