Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brilliant Recruitment selecteaza soferi de tir, cu licenta de transport european. Soferii trebuie sa detina un tir, cu urmatoarele caracteristici: -tir Euro 5 sau Euro 6; -compresor de aer pentru descarcarea cisternei-pentru lichide alimentare; -pompa hidraulica pentru cisterna-pentru lichide vascoase; -camion ADR; -greutate maxima:7500 kg; -rezervor maxim:700 de litri;fara roata de rezeva? Plata pe km este de 0,81 euro, se asigura aproximativ 10.000 km/luna.Venitul total este de aproximativ 8100 euro/luna, din care candidatii trebuie sa suporte combustibilul, intretinerea tir-ului, asigurarea , taxele salariale, eurovigneta.

Cerinte

-limba engleza la nivel mediu-avansat; -minim 2 ani experienta recenta; -sa detina firma (PFA, SRL sau II),cu licenta de transport european valabila sau dispusi sa isi faca firme; -cel putin o persoana din cadrul companiei sa detina Cursul de Coordonator de Transport; -permis de conducere: C si CE; -licenta ADR valabila; -buna conduita.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja