Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania isi desfasoara activitatea in domeniul service-ului si asistentei rutiere. Responsabilitati: Dezmembrarea și recuperarea vehiculelor auto și comerciale Colectarea și livrarea vehiculelor clienților la și de la atelier. În cazul în care candidatul nu are experiență, atunci se va oferi training, dar se așteaptă să se înceapă cu recuperarea de mașini și apoi dupa training se va trece si la recuperare de vehicule comerciale grele, mutari/recuperari utilaje grele și transport agabaritic. Efectuarea de mutari și remediere a avariilor la masini/utilaje ale Pompierilor, companiilor de transport local și servici de ambulanță,ceea ce înseamnă, de asemenea, conducerea acestor masini/utilaje atunci când au nevoie să se deplaseze la și de la atelierele de service și reparații. Transportarea pe platforma a masinilor si utilajelor grele (de ex Excavatoare).

Cerinte

Cerinte:  Limba Engleza la nivel avansat scris si vorbit. Abilitati de comunicare foarte bune. Permis de conducere categ C, C+E Experienta necesara  Experiență de recuperare a vehiculelor reprezinta un plus, dar nu este esential Cunostinte de utilizare a tahografului Licenta ADR- reprezinta un avantaj Educatie - Studii medii Competente specifice Licenta ADR – reprezinta avantaj Cunostinte de utilizare a tahografului- reprezinta avantaj Cunostinte in materie de legislatie a operatorilor de transport – reprezinta avantaj

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja