Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brilliant Recruitment selecteaza soferi tir platforma recuperare vehicule avariate pentru o companie din domeniul service-ului si asistentei auto. Responsabilitati: -dezmembrarea și recuperarea vehiculelor auto și comerciale -colectarea și livrarea vehiculelor clienților la și de la atelier -efectuarea de mutari și remediere a avariilor la masini/utilaje ale Pompierilor, companiilor de transport local și servicii de ambulanță, ceea ce înseamnă, de asemenea, conducerea acestor masini/utilaje atunci când au nevoie să se deplaseze la și de la atelierele de service și reparații; -transportarea pe platforma a masinilor si utilajelor grele (precum Excavatoare) -curatarea/spalarea vehiculelor. Limbi straine: Engleza – nivel avansat Educatie: Scoala profesionala /Liceu Alte informatii: - cazare asigurata de catre angajator contra sumei de 50 Lire/saptamana - se ofera training de catre angajator

Cerinte

-cunoasterea limbii engleze la nivel avansat scris si vorbit; -cunoasterea foarte buna a legislatiei engleze; -abilitati de comunicare foarte bune; -detinerea permisului de conducere categoriile C si C+E; -detinerea Certificatului Profesional al conducatorului auto (CPC); -detinerea cardului tahograf;

2 pozitii disponibile 35 persoane au aplicat deja