Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Soferi tir platforma recuperare vehicule avariate Compania isi desfasoara activitatea in domeniul service-ului si asistentei auto. Conditii salariale: 1550- 2150 Lire net/luna in functie de experienta candidatului cazare asigurata de catre angajator contra sumei de 50 Lire/saptamana se ofera training de catre angajator Numarul de ore lucratoare/zi: 9 ore Locatia: Essex, Anglia Experienta necesara: - experienta anterioara reprezinta un avantaj Responsabilitati: dezmembrarea și recuperarea vehiculelor auto și comerciale colectarea și livrarea vehiculelor clienților la și de la atelier in cazul în care candidatul nu are experiență, atunci se va oferi training, dar se așteaptă să se înceapă cu recuperarea de mașini și apoi dupa training se va trece si la recuperare de vehicule comerciale grele, mutari/recuperari utilaje grele și transport agabaritic efectuarea de mutari și remediere a avariilor la masini/utilaje ale Pompierilor, companiilor de transport local și servicii de ambulanță, ceea ce înseamnă, de asemenea, conducerea acestor masini/utilaje atunci când au nevoie să se deplaseze la și de la atelierele de service și reparații transportarea pe platforma a masinilor si utilajelor grele (precum Excavatoare) curatarea/spalarea vehiculelor

Cerinte

Cerinte: cunoasterea limbii engleze la nivel avansat scris si vorbit cunoasterea foarte buna a legislatiei engleze abilitati de comunicare foarte bune detinerea permisului de conducere categoriile C si C+E detinerea Certificatului Profesional al conducatorului auto (CPC) detinerea cardului tahograf Limbi straine: Engleza – nivel avansat Educatie: Scoala profesionala /Liceu

2 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja