Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul trebuie să aibă Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa Cunostinte de limba engleza (italiana este considerat un mare avantaj) Atenție la detalii și creativitate Abilitatea de a lucra atât independent cât și în mediul de echipa Rezolvarea problemelor complexe și abilități de luare a deciziilor

Cerinte

Candidatii ideali vor fi absolventi de calibru inalt, cu rezultate bune în Computing / Web / Tehnologie și subiecte conexe și să aibă cel puțin doi ani de experiență în dezvoltarea de aplicatii utilizand instrumentele Microsoft. Abilitățile esențiale includ: ASP / VBScript ASP.NET (C # 2.0 / 4.0) ADO T-SQL HTML / CSS / Javascript De asemenea, sunt necesare cunoștințele Source Control Version tools, cum ar fi SVN și TFS. Experienta cu SQL Server Reporting Services și Visual Basic 6.0 reprezinta abilitățile dorite.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja