Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Candidatul trebuie să aibă Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa Cunostinte de limba engleza (italiana este considerat un mare avantaj) Atenție la detalii și creativitate Abilitatea de a lucra atât independent cât și în mediul de echipa Rezolvarea problemelor complexe și abilități de luare a deciziilor

Cerinte

Candidatii ideali vor fi absolventi de calibru inalt, cu rezultate bune în Computing / Web / Tehnologie și subiecte conexe și să aibă cel puțin doi ani de experiență în dezvoltarea de aplicatii utilizand instrumentele Microsoft. Abilitățile esențiale includ: ASP / VBScript ASP.NET (C # 2.0 / 4.0) ADO T-SQL HTML / CSS / Javascript De asemenea, sunt necesare cunoștințele Source Control Version tools, cum ar fi SVN și TFS. Experienta cu SQL Server Reporting Services și Visual Basic 6.0 reprezinta abilitățile dorite.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai