Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam muncitoare necalificate pentru lucru in hala la sortat legume(ardei, rosii)pentru Olanda. Se ofera contract pentru o perioada de 7 luni-pana in luna decembrie 2014. Selectia candidatilor se face de catre angajator, pe baza de CV.Sunt acceptate doamne/domnisoare, cu varsta pana in 50 ani, care vorbesc limba engleza, nivel de baza. Salariul este calculat pe baza orar: 5,75 euro net/ora si se va plati saptamanal.Angajatorul asigura cazare, in regim de camin studentesc, cate doua persoane in camera, baie, sufragerie si bucatarie comuna. Programul de munca: minim 40 ore saptamanal. Persoanele interesate de oferta sunt rugate sa trimita aplicatia inclusiv pe adresa de e-mail al firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza insotit de fotografie color corp intreg.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane cu varsta pana in 50 de ani. - limba engleza nivel de baza - experienta in domeniu similar constituie avantaj - persoana serioasa, capabila sa onoreze postul la data indicata de angajator - acceptarea conditiilor primite in scris de la recrutor

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja