Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Recrutam un numar de 10 femei cu varsta maxima 35 ani pentru sortare fructe(mere si pere) la banda.Se va lucra in Olanda, pentru o durata de minim 6 luni.Angajatorul ofera cazare contra cost in conditii decente(maxim 2 persoane in camera, dependinte comune) si un salariu brut de 9.03 euro/ora.Programul de lucru va fi intre 40-50 ore pe saptamana.Din salariu se vor retine costul cazarii(70 euro/saptamana) si taxele datorate statului olandez. Persoanele interesate sunt rugate sa isi prezinte aplicatia inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza insotit de fotografie color corp intreg.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - femei, cu varsta maxima 35 ani - persoane apte sa lucreze la banda(rapid) - cunostinte elementare de limba engleza - disponibilitate de a se prezenta la post conform cerintelor angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai