Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Sc Infomunca Recruitment Srl oferim oportunități fantastice pentru oameni harnici, impulsionati să munceasca in depozite din Marea Britanie ca sortatator/distribuitor colete. Va trebui sa va asigurati că toate coletele clientilor sunt descărcate din vehicule, sortate si trimise înapoi spre livrare a doua zi, în întreaga rețea de clienți. Veti fi responsabil pentru asigurarea unui nivel ridicat de calitate și de servicii și trebuie sa aveti capacitatea de a face față cerințelor unui mediu în mișcare rapidă. Vi se va cere să lucrati oricare cinci din șapte zile, între orele 16:00 și 03:00. Salar: 8 Lire/ora Dupa 12 saptamani, veti fi platiti in felul urmator: £10.69 pe ora £14.46 pe ora pentru orele suplimentare si Sambete £18.62 pe ora, Duminica si Sarbatori legale Cazare asigurata contra-cost. Training oferit

Cerinte

Limba engleza scris si vorbit nivel mediu Disponibilitate de a lucra in ture de noapte Varsta limita 55 de ani Experienta in domeniu reprezinta un avantaj insa nu este o conditie obligatorie

10 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai