Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doamne/domnisoare pentru lucru in hale de productie- sortare si ambalare ciuperci.Se asigura contract de munca pentru perioada nedeterminata si cazare contra cost(banii de cazare se retin din salariu(50 euro/saptamana) In primele 6 saptamani lucratoarele vor beneficia de training in scopul realizarii normei de munca si al invatarii tehnicilor de lucru. Lucratoarele care realizeaza norma de munca vor fi platite cu suma de 9 euro/ora.Salariul se plateste lunar.Pana la data cand se plateste primul salariu este recomandata ca lucratoarele sa aiba o suma de bani pentru a se putea intretine. Se vor munci minim 8/ore zilnic, 6 zile/saptamana, cu posibilitate de lucru peste program. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicati va consta in CV redactat in limba engleza si fotografie corp intreg tinuta decenta.Plecarile sunt garantate!

Cerinte

Cerinte obligatorii: - doamne/domnisoare cu varsta cuprinsa intre 30 si 45 ani - cunostinte de limba engleza nivel conversational - rapiditate in executarea sarcinilor de munca - seriozitate si lipsa antecedentelor penale - disponibilitatea de a se prezenta la post in data stabilita de angajator - acceptarea conditiilor din oferta primita de la recrutor

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja