Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam lucratori pentru fabrici din Marea Britanie. Munca va consta in sortarea si ambalarea cartofilor. Se asigura contract pentru minim 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Angajatorul asigura si cazarea, contra cost(55 GBP/saptamana sustrasi din salariu). Salariul se plateste saptamanal si se calculeaza la un tarif de 6,31 lire sterline pe ora. Sunt acceptati candidati cu varsta cuprinsa intre 20 si 50 ani, vorbitori ai limbii engleza(cel putin nivel conversational) Programul de lucru va fi de 6 zile/saptamana, minim 8 ore/zi, posibilitate de lucru peste program cu avantajul majorarii corespunzatoare a venitului. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza si fotografie recenta corp intreg.Plecarile sunt garantate!

Cerinte

Conditii obligatorii: - varsta cuprinsa intre 20 si 50 ani - cunostinte de limba engleza nivel conversational - disponibilitate de lucru la banda - disponibilitate de a se prezenta la post in data precizata de angajator - seriozitate si lipsa antecedentelor penale - acceptare conditiilor primite de la recrutor

20 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja