Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane (femei) cu varsta pana in 50 ani pentru activitati de sortare legume( rosii, ardei, etc).Munca se desfasoara in hale.Lucratorii vor munci in mai multe locatii din Olanda-conform repartizarii.Se primeste contract anterior plecarii din Romania.Durata contractului va fi pana in decembrie 2015. Se asigura cazare si asigurare, transport de la cazare la locul de munca.Salariul net pe ora va fi de 5,75 -6 euro( dupa ce din salariu se vor retine urmatoarele costuri: cazare, taxe legale si s plateste saptamanal.Pe saptamana se lucreaza minim 40 ore.Orele lucrate suplimentar se vor plati conform legii olandeze.Salariul net lunar, la 40 ore lucrate va fi de 920 -1200 euro. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza+ foto corp intreg recenta.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane apte de munca si care pot lucra repede si de calitate - cunostinte elementare de limba engleza - disponibilitate de prezentare rapida la post - adaptabilitate la cerintele angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

20 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja