Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteaza candidati ( barbati si femei ) pentru a lucra in cadrul unei fabrici din Paphos ,Cipru. Fabrica are ca domeniu : productia de legume si fructe. Candidatii vor lucra la sortarea legumelor / fructelor si asezarea lor in cutii pentru a fi amblate. Se va lucra in ture de zi si de noapte .Ore de munca : 8-10 ore/tura. , 6 zile /saptamana , 1 zi va fi libera pentru odihna . Se incheie contract pe perioada de 9 luni ,cu posibilitate de prelungire. Angajatorul ofera cazarea gratuit , cate 2 persoane in camera . Masa nu se asigura , insa se ofera din partea fabricii legume si fructe gratuit . Salarizarea este de 650 Euro / luna . Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv in limba engleza si poza (full body) pe adresa de email a firmei noastre, sau pot veni cu un Cv la sediul societatii.

Cerinte

Varsta cuprinsa intre : 20 si 50 de ani ; Cunostintele limbii engleze sau greaca prezinta avantaj ; Stare de sanatate buna / fara antecedente penale; Acceptarea conditiilor prezentate de catre recrutor.

20 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja