Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CHAPLIN SOLUTIONS angajeazaSpalator auto in Franta,cu detasare. Beneficii: • NU PERCEPEM COMISION; • Cazare si transport asigurate de angajator; • Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire; • Salariu net de 1100€ lunar, pentru 39h/saptamana; Cerinte: • Experienta minim 5 ani pe un post similar; • Permis de conducere categoria B; • Avantaj experienta in Franta; • Avantaj limba engleza ,nivel conversational; • Abilitati de lucru in echipa si autonom; • Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile. Responsabilitati: • Spalarea masinilor dupa ce se executa lucrari de tinichigerie,vopsitorie, pentru a fi livrate clientilor; • Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;

Cerinte

• Experienta minim 5 ani pe un post similar; • Permis de conducere categoria B; • Avantaj experienta in Franta; • Avantaj limba engleza ,nivel conversational; • Abilitati de lucru in echipa si autonom; • Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja