Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Pentru proiectul de customer service, dedicat clientului nostru, UniCredit Leasing IFN SA, cautam Specialist Relatii Clienti. Ce vei face? - Vei prelua apeluri telefonice si le vei gestiona conform procedurilor agreate; - Vei desfasura doar activitate de back-office, oferind suport clientilor prin telefon/e-mail. - Vei fi proactiv in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora; - Vei urmari indeplinirea obiectivelor specifice proiectelor. - Vei participa la training-uri de specialitate care sa te ajute sa inveti si sa te dezvolti; - Vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe; Ce iti oferim? - Salariu fix si bonusuri atractive corespunzatoare performantelor individuale si de echipa; - Ocazia perfecta de a acumula informatii referitoare la desfasurarea unui contract de leasing, conditii de finantare, asigurarea bunurilor sau de a le consolida pe cele pe care le detii deja; - Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala alaturi de noi, deoarece in timp, exista sanse reale de promovare pe pozitii de middle/high management, in functie de rezultatele inregistrate.

Cerinte

Te incurajam sa aplici daca: - Esti deschis, comunici cu usurinta si atitudinea pozitiva te insoteste pretutindeni; - Ai o atitudine orientata spre client; - Esti pasionat si iti doresti o cariera in domeniul financiar-bancar, auto; - Te adaptezi rapid si inveti repede.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai