Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Vrei sa lucrezi intr-o echipa dinamica, pasionata de dezvoltarea profesionala? Ai abilitati foarte bune de comunicare, ascultare activa si negociere? Vorbesti limba engleza la nivel mediu si folosesti frecvent aplicatiile Microsoft (Word, Excel)? Interactionezi cu usurinta cu ceilalti si iti place sa gasesti solutii rapid? Esti atent la detalii si incerci sa te organizezi cat mai bine? Daca ai raspuns afirmativ intrebarilor de mai sus asteptam cu nerabdare aplicatia ta! In cazul in care ai experienta pe un rol similar ne-ai impresionat deja!

Cerinte

Ce vei face in echipa noastra? • Contactezi telefonic clientii B2B pentru a le comunica scadentele de plata, inregistrarile de pe facturi si metodele de plata; • Asiguri recuperarea debitelor restante in urma discutiilor avute cu clientii, aplicand procedurile si tehnicile valabile; • Prelucrezi reclamatiile clientilor si colaborezi cu departamentele responsabile pentru solutionarea acestora; Ce oferim? • Lucru intr-o echipa de profesionisti energici si perseverenti; • Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala; • Bonuri de masa, abonament medical si alte facilitati de interes personal.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai