Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Contacteaza telefonic clientii cu restante in vederea gasirii de solutii amiabile - Ofera informatii asupra debitelor restante si a modalitatilor de plata - Incheie angajamente de plata cu clientii restanti - Negociaza termene si conditii de plata cu debitorul - Completeaza documentele specifice procedurii de colectare - Inregistreaza corect si complet informatiile obtinute in urma apelurilor in aplicatia interna - Intocmeste rapoarte de activitate - Se asigura ca planul de colectare este indeplinit

Cerinte

- Experienta in colectare debite (de preferat in domeniul bancar) - Studii superioare finalizate (de preferat in domeniul economic sau juridic) - Microsoft Office: nivel avansat - Constituie avantaj experienta in Charisma ERP - Excelente aptitudini de comunicare - Gandire analitica - Atentie sporita la detalii - Responsabilitate - Integritate - Abilitatea de a lucra in echipa - Rezistenta la stres - Perseverenta

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja