Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Identifica şi dezvolta proiecte de finanțare europeanǎ și de la bugetul de stat; Ofera consultanta in vederea finantarii, implementarii proiectelor; Realizeaza documentaţia necesara accesarii Fondurilor Structurale, Fondurilor Guvernamentale; Elaboreaza proiectul de investitii impreuna cu factorii decizionali din compania client; Comunica cu factorii implicati in elaborarea si implementarea proiectului: echipa de proiect, clienti, furnizori specifici, autoritati contractante, autoritati de implementare.

Cerinte

Studii superioare finalizate; Cursuri de management de proiect; Cunostinte solide privind finantarile cu fonduri structurale; Cunostinte temeinice privind legislatia in vigoare a achizitiilor publice; Experienta in managementul proiectelor pe sectorul agricol constituie avantaj; Experienta in managementul proiectelor de tip minimis constituie avantaj; Capacitate de analiza si sinteza; Foarte bune cunoștințe de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook); Capacitate de lucru in conditii de stres, termene limita; Excelente abilitati de comunicare (cu clientii, colegii de echipa, autoritatile publice); Beneficii: Salariu motivant, in functie de experienta Crestere salariala cu 10% in fiecare an Plata orelor suplimentare Mediu de lucru placut Posibilitati reale de promovare Prime in functie de rezultate Telefon de serviciu  (internet nelimitat la viteza 4G) Beneficii speciale: 4 zile libere/ an (1 pe trimestru) - aditional concediului legal Week-enduri prelungite: 8 zile libere partiale (4 ore Vineri, 4 ore Luni) (2 pe trimestru) Zi libera platita cu ocazia zilei de nastere

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai