Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- elaboreaza strategia si politicile de marketing ale firmei si asigura implementarea acestora; - monitorizeaza permanent piata si concurenta in vederea actualizarii si/sau modificarii strategiei si politicilor de marketing ale firmei; - analizeaza oportunitatea introducerii de noi produse sau servicii; - dezvolta politici de fidelizare a clientilor;

Cerinte

- absolvent 2015 cu studii superioare de specialitate; - cunostinte de limba engleza/franceza/italiana la nivel mediu spre avansat; - capacitate de analiza, sinteza si redactare concisa si corecta a informatiilor; - bune abilitati de comunicare; - creativitate, flexibilitate, originalitate, atentie la detalii si interes pentru calitate; - punctualitate si seriozitate; Beneficii: - pachet salarial motivant; - mediu de lucru profesionist; - oportunitati de dezvoltare profesionala; - oportunitatea de a lucra cu un colectiv tanar si dinamic;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Limbi straine necesare Engleza, Italiana, Franceza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja