Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Vei gandi, vei monitoriza si vei optimiza campaniile de email marketing (creare liste, optimizare, campanii de crestere clienti); - Vei pregati campanii de promovare - Design/ Content marketing ( editare atricole, newsletter, social media); - Te vei ocupa de postari pe Google Plus, Facebook, LinkedIn, si Instagram; - Vei promova produsele/ serviciile ( Google AdWords, campanii Facebook, alte canale media ) si vei propune in permanenta masuri de imbunatatire a vanzarilor; - Vei mentine relatia cu clientii si vei acorda suport acestora.

Cerinte

Candidatul ideal Suntem in cautarea unui nou coleg/ unei noi colege, caruia sa ii placa sa lucreze intr-un domeniu dinamic , sa fie pasionati de promovarea online si care isi doresc sa faca performanta si sa creasca alaturi de o echipa tanara, energica si care creste constant. Va trebui : - Sa stii sa folosesti, Google AdWords, Facebook, Instagram, LinkedIn si ideal Wordpress; - Sa stii (macar la nivel de baza) Photoshop sau alternativa; - Sa detii excelente abilitati de creativitate, comunicare si relationare; - Sa ai Atitudine Proactiva; - Orientare catre client, initiativa; - Sa deti cunostiinte bune a limbii engleze ( scris/ vorbit); - Sa ai capacitate de organizare si planificare.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane