Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Candidatul ideal: persoană cu inițiativă, proactivă și cu încredere în sine; dinamică, entuziastă, autodidactă si orientată către rezultate. persoană stăpână pe sine, persuasivă, energică, cu viziune de ansamblu, care să dovedească profesionalism, încredere, responsabilitate, seriozitate și implicare. posedă excelente abilități de comunicare, flexibilitate; lucrează bine atât individual cât și în echipă. persoană capabilă de a lega ușor relații și de a le dezvolta. Descrierea jobului: Participă la implementarea și dezvoltarea strategiei de marketing a companiei – campanii de promovare, campanii de publicitate, fidelizarea clienților. Participarea la târguri și expoziții. Se implică activ în realizarea materialelor de promovare pentru produsele companiei – pliante, broșuri, mostre, mostrare, expozoare, website, newslettere, etc. Oferă suport departamentului de resurse umane în campaniile de recrutare/comunicare Organizează evenimente pentru clienți și angajați; participă la editarea revistei interne a companiei. Gestionează relația cu furnizorii de servicii și materiale de marketing Beneficii: Pachet salarial competitiv şi alte bonusuri în funcţie de performanţe Tichete de masă Tichete cadou pentru diferite ocazii Hrană rece Asigurare de sănătate Cursuri de calificare şi instruire Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului) Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă

Cerinte

Studii superioare finalizate. Experienta in marketing / publicitate - minim 2 ani. Exprimare fluentă si corectă în limba română și engleză, atât verbal cât și scris. Capacitatea de a redacta texte de prezentare produs si mici articole, în română și engleză. Foarte bune cunoștinte de operare PC (Excel, PowerPoint, Word). Permis de conducere categoria B. Constituie avantaj: Experiență în organizarea evenimentelor. Experiență în organizarea campaniilor de promovare. Cunoștinte editare grafică - Corel, Photoshop, InDesign.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai