Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Atributii si sarcini specifice postului: - Organizeaza procesul de recrutare si selectie a personalul conform cererilor de recrutare ;- Realizeaza anunturile de recrutare pentru posturile vacante ;- Alege canalele media in care va fi publicat anuntul de recrutare in concordanta cu publicul tinta vizat ;- Stabilirea criteriilor de selectie a candidatilor si elaborarea formularului de interviu conform cerintelor Managerului de proiect;- Filtrarea CV-urilor si programarea interviurilor cu candidatii;- Organizeaza si participa la interviurile de selectie conform procedurii de recrutare;- Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre factorii de decizie;- Realizeaza trainingul pentru angajati cat si actele necesare pentru angajare si accesul in diverse magazine(hypermarket-uri);- Asigura colaborarea cu departamentele interesate in procesul de recrutare;- Asigura acuratetea si actualizarea bazei de date a CV-urilor;- Propune solutii pentru eficientizarea muncii;- Insoteste atunci cand este cazul persoanele selectate pentru diferite campanii;- Intocmeste si transmite zilnic catre Managerul de Resurse Umane situatia procesului de recrutare atat pentru ziua respectiva (prezenta la interviuri si daca sunt sau nu potriviti pentru locul de munca vizat) cat si pentru ziua urmatoare (persoanele programate la interviuri si pentru ce posturi).

Cerinte

PROFIL CANDIDAT: ▒ Capacitate de integrare in echipa deja formata si de colaborare permanenta cu colegii; ▒ Abilitati de operare PC; ▒ Cunoasterea limbii engleze (nivel mediu - avansat); ▒ Spirit de observaţie dezvoltat, atenţie la detalii, capacitate foarte bună de organizare; ▒ Creativitate – caută în permanenţă metode noi de abordare şi atingerea obiectivelor; ▒ Flexibilitate, gandire pozitivă, capacitate de invăţare rapidă şi orientare către rezultate;

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai