Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Efectuarea de apeluri de tip telemarketing, telesales si /sau customer support; - Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu; - Documentarea interactiunilor in sistemele specifice; - Oportunitatea de a lucra pentru clienti renumiti pe piata; - Participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate; - Candidatii fara experienta, dar cu potential, vor fi ajutati sa-si dezvolte abilitatile; - Sansa de a construi o cariera in domeniul comunicarii intr-un mediu tanar si dinamic; - Oportunitati reale de promovare.

Cerinte

• Cunostinte de operare pe calculator (Windows, MS Office), viteza mare de dactilografiere; • Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client; • Auto-motivare si spirit de echipa; • Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistenta; • Punctualitate si abilitatea de a realiza mai multe activitati in acelasi timp; • Experienta anterioara intr-un call center constituie avantaj.

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja