Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Ysiiea SRL angajeaza Asistent Resurse Umane cu domiciliul in Iasi incepand cu luma mai. - Seriozitate, perseverenţă, responsabilitate, eficienţă; - Comunicare activă; dinamicitate; - Capacitate de adaptare şi de implementare a schimbării; - Abilitati de comunicare si relationare; - Capacitate de organizare si planificare a muncii; - Orientarea care scopuri si rezultate; - Cunoasterea buna a limbii engleze; - Utilizare PC (Windows, Microsoft Office);

Cerinte

1. Concepe si redacteza anuntul de recrutare; 2. Mentinerea la zi si monitorizarea intocmirii fiselor de post 3. Primeste si monitorizeaza documente de candidatura; 4. Contacteaza persoanele selectate in vederea stabilirii interviului; 5. Comunica decizia de angajare sau de respingere; 6 Traducerea ofertelor de munca

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja