Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Cautam o persoana pasionata de resurse umane cu experienta in recrutare de personal pentru industria navala, petrol si gaze si inginerie. Descrierea job-ului Selectie si recrutare personal pentru industria navala, constructii si inginerie. Identifica si foloseste eficient canalele media pentru postarea pozitiilor vacante Verifica si inregistreaza noi aplicanti urmarind procedurile interne Participa activ la procesul de selectie si recrutare personal Informeaza aplicantii cu privire la procesul de selectie

Cerinte

Persoana ordonata cu abilitati bune de comunicare, relationare si prezentare Bun cunoscator de limba engleza atat scris cat si oral. Are cunostiinte solide de Microsoft Excel, Word, Outlook. Trebuie sa comunice pro-activ cu personalul implicat in procesul de recrutare si selectie Trebuie sa pregateasca, sa redacteze si sa urmareasca documentatia referitoare la procesul de selectie si recrutare, conform politicii interne de recrutare; Foloseste eficient platfome media in vederea postarii de anunturi Poate lucra concomintent la mai multe proiecte de selectie personal Are capacitatea de a prioritiza si a gestiona eficient timpul Are disponibilitate la program prelungit.

1 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai