Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: - Studii superioare finalizate; - Atestat inspector resurse umane; - Cunostinte solide in legislatia muncii; - Experienta minim 3 ani in domeniul activitatii de resurse umane; - Cunoastere operare PC - MS Office -nivel avansat - Cunoasterea programului de salarizare winmentor constituie un avantaj - Capacitate de organizari si planificare - Persoana cooperanta si cu spirit de echipa; - Persoana atenta la detalii, ce ofera seriozitate si punctualitate; - Excelente abilitati de comunicare; - Permis de conducere categoria B. Descrierea jobului: - Intocmeste si gestioneaza dosarele de personal ale salariatilor; - Completeaza la zi programul REVISAL si raspunde de inregistrarile facute; - Completeaza adeverintele solicitate de angajati; - Mentine legatura cu persoanele desemnate pentru Medicina Muncii si Protectia Muncii; - Recruteaza personal pentru pozitile vacante conform organigramei; - Efectueaza integrarea noilor angajati; - Efectueaza salariile in programul de salarii WinMentor; - Emite si actualizeaza procedurile interne si regulamentul intern; - Efectueaza si implementeaza procesul de evaluare si motivare al angajatilor;

Cerinte

Descrierea companiei: Boulangerie de lux, Grenier a Pain, prima franciza a lantului Grenier a Pain in Romania, localizata in zona de nord a Bucurestiului promoveaza produse de o calitate superioara, oferind spre vanzare o gama variata de delicatese, pregatite dupa retete speciale.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja