Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Completeaza contracte de munca; Mentine la zi dosarele de personal, cu anexe la contracte, copii dupa documentele personale ale angajatilor, etc; Intocmeste decizii de incetare a contractelor de munca, acte aditionale si orice alte acte necesare departamentului Resurse Umane; Intocmeste adeverinte si alte documente care dovedesc calitatea de salariat; Trimite comanda de tichete de masa catre furnizor; Opereaza in sistemul de pontaj; Intocmeste saptamanal si lunar situatii preliminare pentru calculul salarial; Completeaza si revizuieste bazele de date cu angajati de cate ori este cazul; Mentine diverse baze de date ale departamentului Resurse Umane; Ofera suport angajatilor in probleme legate de departamentul Resurse Umane; Respecta strict termenele impuse pentru inchiderea de luna; Raspunde pentru acuratetea si corectitudinea actelor redactate; Realizeaza diverse rapoarte solicitate de conducere/auditori; Verifica si raspunde pentru corectitudinea datelor din statul de plata.

Cerinte

Studii superioare finalizate (de preferat Economie/ Contabilitate) Curs de Inspector Resurse Umane Minim 3 ani de experienta pe un post similar Cunostinte de legislatia muncii si salarizare Cunostinte de limba Engleza – nivel mediu (Germana – avantaj) Abilitate de lucru in echipa Orientare spre rezultat si capacitate de lucru in conditii de stres, in termene fixe Persoana comunicativa, flexibila, meticuloasa si bine organizata

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai