Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

escrierea jobului • Este responsabil de gestionarea portofoliului de clienti alocat cu scopul de a-l securiza si valorifica; • Mentine si dezvolta relatia contractuala dintre UPC si clientii de portofoliu; • Interactioneaza telefonic cu clientii UPC (inbound/outbound) care au manifestat intentie de reziliere sau de reofertare; • Utilizeaza tehnici si strategii de negociere si vanzare, in scopul de a pastra si continua relatia comerciala dintre UPC si client. Oferim • Pachet salarial motivant; • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta; • Posibilitati de dezvoltare profesionala; • Mediu de lucru placut.

Cerinte

• Studii superioare in curs sau finalizate; • Minimum 6 luni experienta in domeniul relatiilor cu clientii; • Cunostinte limba engleza la nivel mediu; • Abilitati de operare calculator (pachetul MS Office); lucrul cu baze de date reprezinta un avantaj; • Foarte bune competente de comunicare, negociere si persuasiune; • Capacitatea de a lucra intr-un mediu competitiv.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai