Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea postului: Instruiește lucrătorii la angajare, la locul de muncă și periodic din punct de vedere SSM și SU; Răspunde de prelucrarea periodică a legislației în vigoare și aduce la cunoștința părților interesate modificările legislative aparute în domeniu; Organizează, păstrează și arhivează documentele specifice, procedurile operaționale, ghidurile și instrucțiunile în domeniile SSM, PSI și Protecția Mediului; Identifică pericolele și riscurile SSM specifice și evidențiază zonele cu risc ridicat și specific; Participă la cercetarea evenimentelor; menține evidența incidentelor produse în unitate și intocmețte diferite rapoarte; Urmarește evidența controlului medical periodic/suplimentar al angajaților; Menține relația cu autoritățile competente în domeniu; Urmărește evidența echipamentelor de muncă. Beneficii oferite: Condiții foarte bune de lucru; Salariu atractiv; Tichete de masă; Al 13–lea salariu; Transport gratuit; Posibilitatea de a avea o masă caldă.

Cerinte

Candidatul ideal: Cunoștinte bune de legislație în domeniul securității și sănătății în muncă - diploma inspector (specialist) / lucrator desemnat SSM, cadru tehnic PSI; Experiența pe un post similar de minim 1 an; Permis auto cat B; Cunoștințe bune de operare PC; Capacitate foarte bună de comunicare;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai