Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Cunosti diferenta dintre un TV conventional si un Smart TV si ti-ai dori un job full time pe termen lung intr-o echipa tanara? Ai ocazia sa promovezi cele mai bune modele de TV si Home Cinema din magazinele de specialitate! Program: luni – vineri / miercuri – duminica, intervalul orar 13:00 -21:00 . Se lucreaza doua weekend-uri/luna . Locatie: Arad (Altex Atrium), Brasov (Altex Cometex) Descrierea jobului - Consilierea clientilor si vanzarea produselor in magazinele de profil (Electro & IT) - Realizarea obiectivelor de vanzari si a raportarilor specifice - Distribuirea materialelor promotionale si de informare - Asigurarea suportului informational pentru personalul de vanzari din magazine Beneficii - Salariu Fix + bonus in functie de performanta - Training tehnic de specialitate si de vanzari - Perspectiva profesionala

Cerinte

Ne-am dori sa: - Ai abilitati foarte bune de comunicare si prezentare - Ai abilitati de persuasiune si orientare catre client - Ai studii superioare finalizate/ in curs - Ai abilitati si cunostinte in zona de tehnologie - Ai disponibilitate pentru program full time - Experienta in vanzare constituie un avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai