Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este un producător de frunte în domeniul său și recunoscut pentru angajator multe decenii în arena internațională. În prezent, în legătură cu extinderea centrului său de achiziție în Cracovia (Polonia), susține piețele europene, caută candidați pentru postul de Specialist achizitii/aprovizionare:engleza + una din limbile urmatoare: Germană, lituaniană, olandeză, italiană, cehă, portugheză, spaniolă, maghiară, slovacă. Oferim: Loc de munca pentru un lider global în sectorul bunurilor de larg consum Perspectivele de dezvoltare într-un mediu internațional Atmosfera de lucru foarte buna, într-o echipă dinamică Contractul de muncă pentru normă întreagă și salariul permanent, competitiv Bonusuri depinzand de rezultatele financiare Beneficii atractive ale angajaților Pachet de relocare pentru persoane din afara Cracovia (Polonia). Cautarea furnizorilor, analiza ofertelor, executarea ordinelor, în conformitate cu standardele companiei Prepararea comenzilor și a rapoartelor, prezentarea rezultatelor și a concluziilor Monitorizarea proceselor de achiziții Negocierea cu partenerii companiei, Cooperarea si servicii pentru clienții interni din Europa Asigurarea continuitatii accesului la produsele din categoriile selectate și tratare a reclamațiilor Identificarea și punerea în aplicare a îmbunătățirilor procesului

Cerinte

Invatamant superior Min. 1-2 ani de experiență într-o poziție echivalentă Cunostinte de limba engleza la nivel B2 și una dintre cele de mai sus - o condiție necesară Capacitatea de a negocia renegocia termenii, prețurile contractuale Independența, capacitatea de a planifica și de gandire analitica Precizia, buna organizare a muncii Cunostinte MS Office si SAP

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja