Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Specialist colectare debite segment rezidential (persoane fizice) – Bucuresti Pentru partenerul nostru, compania Telekom Romania, recrutam Specialist colectare debite segment rezidential (persoane fizice) pentru locatia Bucuresti. Locatie post: Sector 6, Bucuresti Norma de lucru: Full Time Program de lucru: L-V, in intervalul orar 9:00- 17:00 Pachetul financiar include: parte fixa motivanta si bonuri de masa Obiective de performanta: -Indicatori calitativi si cantitativi Rolul postului: stabileste si mentine contacte cu clientii interni si externi in scopul de a recupera sumele restante.

Cerinte

Profilul candidatului trebuie sa includa: -Studii medii (studiile superioare constituie avantaj) -Experienta in pozitie similara de minim 6 luni. Expunerea la procese de colectare debite/ call center -Cunoasterea regulilor gramaticii limbii romane -Bune cunostinte de operare PC- pachetul MS Office -Cunostinte Exce, Word -Cunostinte de limba engleza -Capacitate de analiza -Atentie la detalii -Capacitatea de lucru sub presiune si cu termene stranse -Spirit de echipa -Foarte buna orientare catre client -Foarte bune abilitati de planificare si organizare -Atitudine de asumare a responsabilitatii

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja