Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam o persoana de sex feminin sau masculin pentru a lucra ca specialist in recrutarea si selectia fortei de munca in strainatate, in cadrul sediului nostru din Iasi. Atributii: - participa la organizarea bancii de date cu ofertele si solicitarile de locuri de munca; - contacteaza angajatorii persoane fizice sau juridice pentru incheierea contractelor care contin oferte de locuri de munca; - participa la efectueaza recrutarea si selectia candidatilor in scopul ocuparii locurilor de munca disponibile, in functie de criteriile solicitate de angajator; verifica referintele candidatilor intervievati; - asigura intocmirea in deplina legalitate si inregistrarea tuturor documentelor necesare pentru medierea angajarii cetatenilor romani in strainatate. Oferta: - contract individual de munca pe perioada nedeterminata; - posibilitate de promovare si perfectionare, intr-o firma aflata in plina dezvoltare; - salariu de debut, pentru cateva luni, 1500 lei brut lunar, creste semnificativ pe masura dobandirii experientei si a eficientei la locul de munca.

Cerinte

- apt din punct de vedere medical, fara antecedente penale; - responsabilitate, loialitate, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva; - spirit de observatie, rabdare, meticulozitate, concentrare si tarie de caracter; - foarte bune abilitati de comunicare; - disponibilitate pentru dezvoltare personala si profesionala permanenta; - cunostinte temeinice de limbi straine; - experienta in utilizarea calculatorului; - disponibilitate pe termen lung.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja