Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam o tanara pentru a lucra ca specialist in recrutarea si selectia fortei de munca in strainatate pentru sediul nostru din Iasi. Oferta: - contract individual de munca pe perioada nedeterminata; - posibilitate de promovare si perfectionare intr-o firma aflata in continua dezvoltare; - pachet salarial atractiv, bazat pe stimularea performantei.

Cerinte

- cunostinte de limba engleza nivel avansat scris, citit si vorbit; - apt din punct de vedere medical, fara antecedente penale; - responsabilitate, loialitate, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva; - spirit de observatie, rabdare, meticulozitate, concentrare si tarie de caracter; - foarte buna capacitate de comunicare; - foarte buna capacitate de munca individuala si in echipa; - disponibilitate pentru dezvoltare personala si profesionala permanenta; - foarte bune abilitati in utilizarea calculatorului si a Internetului; - pasiune si implicare 100%; - disponibilitate pe termen lung.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja