Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SPIN GROUP & HR ofera servicii diverse legate de infiintarea si functionarea societatilor comerciale, asigura consultanta si asistenta juridica pentru infiintarea societatilor comerciale, realizeaza modificarea actelor societatii, asigura managementul resurselor umane ale clientilor, asigura servicii de prevenire si protectie in domeniul sanatatii si securitatii in munca.

Cerinte

Căutam pentru unul dintre clienții noștri, candidatul potrivit pentru poziția de Specialist în tâmplărie PVC și Aluminiu Responsabilități - Montează tâmplărie din aluminiu și PVC - Efectuează reglaje pentru tâmplărie din aluminiu și PVC - Realizează măsurători în vederea tâmplăriei din aluminiu și PVC Cerințe - cunoștințe de limba franceză la nivel avansat; - abilități de comunicare; - experiență în tâmplărie PVC și Aluminiu; - îndemânare și atenție la detalii; - persoană riguroasă, ordonată, cu spirit de inițiativă; Beneficii Oferite - contract inițial pe 3 luni cu posibilitate de prelungire; - salariu de 1800 - 2000 Euro; - mediu de lucru profesionist; - posibilitatea creșterii salariului; - oportunitatea de a lucra cu un colectiv tânăr și dinamic;

1 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja