Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clinică de renume din Germania caută medic specialist medicină internă. Compania noastră este o societate germano - română specializată în plasarea de forţă de muncă înalt calificată în Germania, UK si Elveția. Avantajele Dumneavoastră: • Beneficiaţi de serviciile noastre în mod gratuit, noi fiind complet remuneraţi de către clienţii noştri • Având sedii în ambele ţări, toţi angajaţii noştri vorbesc atât limba română, cât şi germană; astfel, profitaţi de servicii în limba română pe parcursul întregului proces de recrutare şi intregrare la noul loc de muncă • Ne ocupăm de toate formalităţile necesare angajării dvs. (recunoaşterea dreptului de liberă practică, permis de muncă, recunoaşterea certificatului de medic specialist)

Cerinte

- Diploma de Medic Specialist Medicina Interna - Certificatul de Conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii - O foarte buna cunoastere a limbii germane: scris si vorbit (Diploma pentru nivelul B2 sau C1) -Cunostinte solide de Medicina Interna - Experienta minim 2 ani in interne - CV in limba germana Beneficii - Contract pe perioada nedeterminata (min. 12 luni) - Salariul de baza aprox. 5200 – 6800 Euro, la care se adauga orele de garda - 40 ore/saptamana - Data inceperii : Imediat

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja