Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati, sarcini, activitati si actiuni specifice postului de munca: – Agentul de vanzari asigura promovarea si vanzarea directa a serviciilor ce fac obiectul ofertei comerciale a organizatiei; – Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti; – Urmareste atragerea permanenta de noi clienti; – Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit; – Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei; – Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici).

Cerinte

Competentele postului de munca: – Studii superioare (avantaj pentru absolventii de marketing sau management); – Avantaj experienta in vanzari; – Cunostinte privind modul de executie al sarcinilor: – Isi stabileste prioritatile in raport cu cerintele potentialilor clienti si Directorului; – Cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat; Beneficii: – Posibilitate de promovare intr-un mediu tanar si dinamic; – Salariu atractiv.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja