Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

W.S.Agency cauta pentru o importanta companie din Brasov, specialist/a marketing cu experienta. Responsabilitati: - promoveaza imaginea firmei; - efectueaza studii de piata; - intocmeste si propune spre aprobare planul de marketing; - urmareste realizarea planului de marketing si incadrarea in bugetul aprobat; - intocmeste cataloage si alte obiecte promotionale; - propune actiuni de promovare; - monitorizeaza campaniile de marketing si urmareste finalizarea acestora; - realizeaza raportarea catre conducere. Se ofera un pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta, tichete de masa, iar transportul este decontat.

Cerinte

- studii superioare; - experienta de minim 3 ani in domeniu; - cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu spre avansat; - foarte bune abilitati de comunicare; - capacitatea de a lucra in echipa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai