Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

- Responsabil asupra calitatii produselor mecatronice, de la proiectare la productia de serie; - Desfasurarea planificarii preventive a calitatii produselor pentru implementarea cu succes in productia de serie; - Stabilirea necesarului de calificare in colaborare cu departamentul de Dezvoltare, precum si colaborarea cu clientul; - Definirea strategiei pentru verificarea si stabilirea componentelor pentru aprobarea mijloacelor de productie; - Persoana de contact pentru client in chestiuni legate de calitate; - Responsabilitate pentru implementarea cerintelor clientului cu privire la calitatea produselor si audit; - Dispunerea masurilor la neindeplinirea obiectivelor; - Planificare si reporting pentru obiectivele calitatii precum si stabilirea obiectivelor PPM; - Analiza indicatorilor de calitate si de proces, urmarirea planurilor de masuri. Beneficii: - Oportunitate excelenta de dezvoltare a unei cariere intr-o companie internationala de prestigiu; - Salariu motivant; - Al 13-lea salariu; - Tichete de masa.

Cerinte

Candidatul ideal - Absolvent al unei facultati de profil tehnic - Cunostiinte de desen tehnic, mecanica, electronica - Limba engleza si/sau germana nivel avansat - Experienta in domeniul calitatii minim 2 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai