Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam un Specialist resurse umane in Bucuresti. Compania, un leader de piata din Romania, distribuitor de produse auditive, are nevoie de o persoana pasionata de lucrul cu oamenii. Candidatul ideal se ocupa cu: intocmirea dosarelor de personal pentru noii angajati; inregistrarea contractelor individuale de munca, a actelor aditionale la ITM Bucuresti prin aplicatia Revisal; intocmirea, completarea adeverintelor solicitate de catre angajati; intocmirea de decizii si note de lichidare; redactarea si centralizarea documentelor specifice departamentului de resurse umane; gestionarea resurselor umane; monitorizarea concediilor de odihna, a zilelor libere, a concediilor fara plata si a absentelor nemotivate; comunicarea periodica a modificarilor aparute catre departamentul financiar; gestionarea fluxului de personal; pastrarea securitatii documentelor pe care le manipuleaza; primirea si verificarea fiselor de prezenta; pregatirea documentatiei pentru salarizare; intocmirea statelor de plata si a documentelor necesare virarii salariilor pe carduri; intocmirea evidentelor, comandarea si distribuirea tichetelor de masa catre salariati; mentinerea unei legaturi cu serviciul extern de Medicina muncii si cu serviciul extern de SSM-PSI. Beneficii Salarizarea bruta variaza intre 2000 si 2800 lei/luna. Se ofera tichete de masa. Contractul de munca este pentru perioada nedeterminata. Programul de lucru este de la 09:00 la 18:00 de luni pana joi si de la 09:00 la 15:30 vineri. Exista posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul companiei.

Cerinte

Experienta de cel putin 1 an pe un post asemanator este principalul criteriu de selectie. Studiile superioare cu specializarea Resurse umane sunt obligatorii. Sunt necesare cunostintele de operare PC. Daca esti o persoana motivata, organizata si responsabila te facem parte din echipa.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai