Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

- Organizarea si coordonarea intregului procesul de recrutare si selectie de personal pentru posturile vacante, aprobate de conducere; - Elaborarea, actualizarea si optimizeaza procedurile de evaluare a personalului; - Trierea CV-urilor, intervievarea si testarea candidatilor si asigurarea de corecta desfasurare a inverviurilor, comunicarea rezultatelor candidatilor; -Conceperea si postarea anunturilor de recrutare pe site-urile de specialitate, promovare online(mass-media); - Gestionarea proceselor de selectie si recrutare; - Stabilirea profilului candidatului dezirabil pe baza informatiilor primite; - Selectarea potentialilor candidati si contactarea acestora

Cerinte

- studii medii/superioare -bune abilitati de organizare a activitatii si task-urilor; - abilitati excelente de comunicare, diplomatie, persuasiune, lucru in echipa; - cunostinte PC; - capacitate de planificare si organizare. - experienta in domeniul transporturilor pe postul de manager transport/ sofer autocamion titular/ controlor trafic/ dispecer - de preferinta baiat Beneficii: - se ofera telefon mobil, laptop si masina de servici

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai